El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY GAZÓW MEDYCZNYCH

Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

Published
25 November 2024
Procedure
Open procedure
Notice number
00717432-2024
Reference
616aa65e-5be2-4fc4-a7aa-d46afefc28c8
Official source
Official source

CPV codes

Description

1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów medycznych, szczegółowo opisanych w Załączniku 2A (formularzu asortymentowo-cenowym), który stanowi integralną część SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu: cztery (4): NUMER CZĘŚĆI OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ 1 Sprężone powietrze medyczne wraz z najmem butli CZĘŚĆ 2 Tlen medyczny ciekły i sprężony wraz z najmem butli oraz zbiorników kriogenicznych CZĘŚĆ 3 Podtlenek azotu wraz z najmem butli CZĘŚĆ 4 Ciekły azot Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 2. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia w zakresie gazów medycznych: a) będących produktami leczniczymi - spełniał warunki dopuszczenia do obrotu na terenie Polski, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami ustawy Prawo Farmaceutyczne z 6 września 2001 r. i zarejestrowane w „Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu na terytorium…

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 CZĘŚĆ 1 - Sprężone powietrze medyczne wraz z najmem butli 24111500 Gases medicinales
2 CZĘŚĆ 2 - Tlen medyczny ciekły i sprężony wraz z najmem butli oraz zbiorników kriogenicznych 24111500 Gases medicinales
3 CZĘŚĆ 3 - Podtlenek azotu wraz z najmem butli 24111500 Gases medicinales
4 CZĘŚĆ 4 - Ciekły azot 24111500 Gases medicinales

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Air Products Sp. z o.o. 891,865 zł
Air Products Sp. z o.o. 14,840 zł
LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. 11,218 zł
GOMI Mirosław Opiela 11,218 zł

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy