Przetarg nieograniczony na dostawę stymulatorów , ICD,CRT-P/D i akcesoria do implantacji
Buyer: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
- Published
- 17 January 2025
- Submission deadline
- 20 February 2025, 09:00
- Place of performance
- Białystok, PL841
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00033122-2025
- Reference
- 2ad3f6ab-f24a-406b-a4f9-3c73c1f63976
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182000Aparatos de ayuda cardíaca
Description
Szczegółowy opis stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Lots (22)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 8 | Pakiet nr 8 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 9 | Pakiet nr 9 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 10 | Pakiet nr 10 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 11 | Pakiet nr 11 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 12 | Pakiet nr 12 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 13 | Pakiet nr 13 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 14 | Pakiet nr 14 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 15 | Pakiet nr 15 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 16 | Pakiet nr 16 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 17 | Pakiet nr 17 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 18 | Pakiet nr 18 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 19 | Pakiet nr 19 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 20 | Pakiet nr 20 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 21 | Pakiet nr 21 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
| 22 | Pakiet nr 22 | 33182000 Aparatos de ayuda cardíaca | — |
Award criteria
- Price — Cena - 60%
- Quality — Cena - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
- Quality — Parametry graniczne - 40%
Official publications
- TED · 00033122-2025 · 17 January 2025
- OJS · 12/2025 · 17 January 2025
Other tenders from Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
- ,,Zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu…
- „Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie”
- „AI Dokumentacja chatbot”
- Przetarg nieograniczony na dostawę środków do dezynfekcji
- „Zakup chmury na potrzeby kopii Baz danych, Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie, AI Dokumentacja chatbot”
- ,,Dostawa sprzętu i aparatury medycznej do Poradni AOS, Punktu Pobrań Krwi, oraz urządzeń do sterylizacji”
- Dostawa kontenerów do sterylizacji wraz z wyposażeniem
- „Zakup chmury na potrzeb kopii Baz danych, Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie, AI Dokumentacja chatbot”
- „Kompleksowe Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa oraz Infrastruktury Sieciowej Jednostki: Dostawa i Wdrożenie Redundantnych Zapór Sieciowych z…
- „Wdrożenie AI interfejs PUI”