Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu komputerowego i biurowego
Buyer: Gmina Nakło nad Notecią
- Published
- 13 March 2025
- Submission deadline
- 14 April 2025, 09:00
- Place of performance
- Nakło nad Notecią, PL617
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00162627-2025
- Reference
- 732add88-0716-4020-be91-7ab5ddf8b8ec
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30213100Ordenadores portátiles
- 30231300Pantallas de visualización
- 32324600Descodificadores para televisión digital
- 30232110Impresoras láser
Description
Przedmiot zamówienia podzielony zostaje na następujące części: CZĘŚĆ I – komputery przenośne – laptopy z oprogramowaniem biurowym – 6 szt., Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 6 szt. komputerów przenośnych min. 16” wraz z oprogramowaniem oraz dodatkowymi akcesoriami w postaci klawiatury i myszy. Zamówienie realizowane jest w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Podniesienie jakości usług społeczno-kulturalnych w Nakle nad Notecią poprzez rozbudowę Nakielskiego Ośrodka Kultury o Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. CZĘŚĆ II – monitory komputerowe – 7 szt., W ramach części wykonawca zobowiązany jest dostarczyć monitory LCD typu A – 6 szt. o przekątnej ekranu 23,8” oraz monitor LED typu B – 1 szt. o przekątnej ekranu 27”. Zamówienie monitora typu A realizowane jest w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Podniesienie jakości usług społeczno-kulturalnych w Nakle nad Notecią poprzez rozbudowę Nakielskiego Ośrodka Kultury o Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną”. W części 2 zamówienia wykonawca wystawi odrębne faktury na monitory A – 6 szt. oraz monitor B – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | CZĘŚĆ I – komputery przenośne – laptopy z oprogramowaniem biurowym – 6 szt. | 30213100 Ordenadores portátiles | — |
| 2 | CZĘŚĆ II – monitory komputerowe – 7 szt. | 30231300 Pantallas de visualización | — |
| 3 | CZĘŚĆ III – telewizory z uchwytami ściennymi – 2 szt. | 32324600 Descodificadores para televisión digital | — |
| 4 | CZĘŚĆ IV – urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt. | 30232110 Impresoras láser | — |
Award criteria
- Price — 60 punktów
- Quality — Okres gwarancji - 40 punktów
Official publications
- TED · 00162627-2025 · 13 March 2025
- OJS · 51/2025 · 13 March 2025