Przetarg nieograniczony na "Dostawę samochodu dla Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej"
Buyer: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
- Published
- 10 October 2024
- Submission deadline
- 22 October 2024, 12:00
- Estimated value
- 388,909 zł
- Place of performance
- Chełm, PL812
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00611391-2024
- Reference
- c233a166-c17e-4d53-ad3a-185ea65a88c0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144210Vehículos de extinción de incendios
- 34144200Vehículos para servicios de emergencia
- 34114000Vehículos especiales
- 34942000Equipo de señalización
- 32236000Radioteléfonos
- 30237450Tabletas gráficas
- 38112100Sistemas de navegación y posicionamiento globales (GPS o equivalentes)
- 31521320Linternas
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego samochodu dla Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie. Pojazd powinien spełniać m.in. następujące wymagania: - musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2023 r. poz. 1047 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi; - musi spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002 ze zm.); - musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia wraz ze sprawozdaniem z badań na pojazd najpóźniej w dniu odbioru techniczno – jakościowego; - musi spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do cel…
Award criteria
- Price — Cena całkowita brutto
- Quality — Okres gwarancji powyżej 24 miesięcy
Official publications
- TED · 00611391-2024 · 10 October 2024
- OJS · 198/2024 · 10 October 2024
Other tenders from Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
- Rozbudowa infrastruktury serwerowej klastra wysokiej wydajności
- Dostawa 20 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym
- Dostawa busa 4x4 z wyposażeniem w sprzęt specjalistyczny
- Dostawa samochodu operacyjnego do obsługi projektu.
- Dostawa 20 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym
- Dostawa busa 4x4 z wyposażeniem w sprzęt specjalistyczny (II)
- Dostawa samochodów do transportu osób typu bus 9 osobowy z podziałem na części (II)
- Dostawa samochodów do transportu osób typu bus 9 osobowy z podziałem na części (III)
- Dostawa 3 średnich samochodów ratowniczo – gaśniczych wyposażonych w moduł sprzętu do usuwania wiatrołomów oraz skutków rozlewisk…
- Dostawa 1 lekkiego samochodu ratownictwa specjalistycznego