Przetarg nieograniczony na dostawę leków do Apteki Szpitalnej
Buyer: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
- Published
- 4 November 2025
- Submission deadline
- 13 November 2025, 09:00
- Place of performance
- Białystok, PL841
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00727219-2025
- Reference
- 77971d02-f22b-451b-839c-701664860f36
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33680000Artículos farmacéuticos
Description
Sukcesywna dostawa produktów leków do Apteki Szpitalnej
Lots (62)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 8 | Pakiet nr 8 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 9 | Pakiet nr 9 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 10 | Pakiet nr 10 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 11 | Pakiet nr 11 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 12 | Pakiet nr 12 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 13 | Pakiet nr 13 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 14 | Pakiet nr 14 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 15 | Pakiet nr 15 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 16 | Pakiet nr 16 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 17 | Pakiet nr 17 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 18 | Pakiet nr 18 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 19 | Pakiet nr 19 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 20 | Pakiet nr 20 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 21 | Pakiet nr 21 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 22 | Pakiet nr 22 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 23 | Pakiet nr 23 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 24 | Pakiet nr 24 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 25 | Pakiet nr 25 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 26 | Pakiet nr 26 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 27 | Pakiet nr 27 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 28 | Pakiet nr 28 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 29 | Pakiet nr 29 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
| 30 | Pakiet nr 30 | 33680000 Artículos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Cena - waga kryterium: 95%
- Quality — Warunki rozliczeń - waga kryterium: 5%
Official publications
- TED · 00727219-2025 · 4 November 2025
- OJS · 212/2025 · 4 November 2025
Other tenders from Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
- ,,Zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu…
- „Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie”
- „AI Dokumentacja chatbot”
- Przetarg nieograniczony na dostawę środków do dezynfekcji
- „Zakup chmury na potrzeby kopii Baz danych, Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie, AI Dokumentacja chatbot”
- ,,Dostawa sprzętu i aparatury medycznej do Poradni AOS, Punktu Pobrań Krwi, oraz urządzeń do sterylizacji”
- Dostawa kontenerów do sterylizacji wraz z wyposażeniem
- „Zakup chmury na potrzeb kopii Baz danych, Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie, AI Dokumentacja chatbot”
- „Kompleksowe Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa oraz Infrastruktury Sieciowej Jednostki: Dostawa i Wdrożenie Redundantnych Zapór Sieciowych z…
- „Wdrożenie AI interfejs PUI”