Przetarg nieograniczony na dostawę elektrod i cewników prowadzących do implantacji elektrod do pęczka Hisa oraz LBB
Buyer: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
- Published
- 16 May 2025
- Submission deadline
- 16 June 2025, 09:00
- Place of performance
- Białystok, PL841
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00318400-2025
- Reference
- 65356c4c-099a-4985-91eb-57413002e739
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Szczegółowy opis stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Award criteria
- Price — Cena 100%
Official publications
- TED · 00318400-2025 · 16 May 2025
- OJS · 94/2025 · 16 May 2025
Other tenders from Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
- ,,Zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu…
- „Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie”
- „AI Dokumentacja chatbot”
- Przetarg nieograniczony na dostawę środków do dezynfekcji
- „Zakup chmury na potrzeby kopii Baz danych, Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie, AI Dokumentacja chatbot”
- ,,Dostawa sprzętu i aparatury medycznej do Poradni AOS, Punktu Pobrań Krwi, oraz urządzeń do sterylizacji”
- Dostawa kontenerów do sterylizacji wraz z wyposażeniem
- „Zakup chmury na potrzeb kopii Baz danych, Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie, AI Dokumentacja chatbot”
- „Kompleksowe Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa oraz Infrastruktury Sieciowej Jednostki: Dostawa i Wdrożenie Redundantnych Zapór Sieciowych z…
- „Wdrożenie AI interfejs PUI”