El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesEU-funded

Przetarg nieograniczony na „DOSTAWĘ 4 LEKKICH SAMOCHODÓW RATOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO ORAZ 1 SAMOCHODU DLA SPECJALISTYCZNEJ GRUPY POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZEJ”

Buyer: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie

Published
3 July 2025
Estimated value
2,246,341 zł
Place of performance
Część I - Lublin/Część II - Użytkownicy nie są jeszcze znani, będą nimi 3 KP(M) PSP z terenu woj. lubelskiego/Część III - Chełm, PL814
Procedure
Open procedure
Notice number
00431615-2025
Reference
24232030-e05e-4c42-9c9c-2ff476009acb
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 lekkich samochodów ratownictwa specjalistycznego oraz 1 samochodu dla Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z podziałem na następujące części: Część I – Dostawa 1 lekkiego samochodu ratownictwa specjalistycznego; Część II – Dostawa 3 lekkich samochodów ratownictwa specjalistycznego; Część III – Dostawa 1 samochodu dla Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1A do SWZ dla Części I, Załącznik nr 1B do SWZ dla Części II oraz Załącznik nr 1C do SWZ dla Części III. Każdy z pojazdów powinien spełniać m.in. następujące wymagania: - wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi; - wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (…

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Dostawa 1 lekkiego samochodu ratownictwa specjalistycznego
Lublin, PL814
34144210 Vehículos de extinción de incendios 439,024 zł
2 Dostawa 3 lekkich samochodów ratownictwa specjalistycznego
Użytkownicy nie są jeszcze znani, będą nimi 3 KP(M) PSP z terenu woj. lubelskiego., PL814
34144210 Vehículos de extinción de incendios 1,208,537 zł
3 Dostawa 1 samochodu dla Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej
Chełm, PL812
34144210 Vehículos de extinción de incendios 598,780 zł

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bibmot Bik - Spółka Jawna 1,557,000 zł
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bibmot Bik - Spółka Jawna 603,986 zł
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bibmot Bik - Spółka Jawna 492,000 zł

Official publications

Other tenders from Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie