Przetarg nieograniczony na "Dostawę 2 samochodów operacyjnych typu pickup z zabudową wraz z wyposażeniem z podziałem na części"
Buyer: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
- Published
- 5 November 2024
- Submission deadline
- 3 December 2024, 12:00
- Estimated value
- 717,491 zł
- Place of performance
- Lublin/Zamość, PL814
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00670123-2024
- Reference
- 411f0123-31c9-4695-8717-c9e8c5fb97ca
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34131000Furgonetas con caja abierta ("pick-ups")
- 34114000Vehículos especiales
- 34144200Vehículos para servicios de emergencia
- 34942000Equipo de señalización
- 32236000Radioteléfonos
- 30237450Tabletas gráficas
- 38112100Sistemas de navegación y posicionamiento globales (GPS o equivalentes)
- 31521320Linternas
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch samochodów operacyjnych typu pickup z zabudową wraz z wyposażeniem z podziałem na części tj.: a) Część I – Dostawa 1 samochodu operacyjnego typu pickup z zabudową wraz z wyposażeniem; b) Część II – Dostawa 1 samochodu operacyjnego typu pickup z zabudową wraz z wyposażeniem. 2. Przedmiot zamówienia powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) samochód fabrycznie nowy (niezarejestrowany), rok produkcji nie starszy niż 2023 (wraz ze wszystkimi urządzeniami dodatkowymi, w tym oponami); b) pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz.U.2023 poz. 1047 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; c) podwozie pojazdu bazowego musi posiadać świadectwo homologacji, d) pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 1 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 24 stycznia 2020 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP poz. 3, z 2021 r. poz. …
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Część I – Dostawa 1 samochodu operacyjnego typu pickup z zabudową wraz z wyposażeniem. | 34131000 Furgonetas con caja abierta ("pick-ups") | 358,746 zł |
| 2 | Część II – Dostawa 1 samochodu operacyjnego typu pickup z zabudową wraz z wyposażeniem. | 34131000 Furgonetas con caja abierta ("pick-ups") | 358,746 zł |
Award criteria
- Price — Cena całkowita brutto
- Quality — Okres gwarancji powyżej 24 miesięcy
Official publications
- TED · 00670123-2024 · 5 November 2024
- OJS · 215/2024 · 5 November 2024
Other tenders from Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
- Rozbudowa infrastruktury serwerowej klastra wysokiej wydajności
- Dostawa 20 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym
- Dostawa busa 4x4 z wyposażeniem w sprzęt specjalistyczny
- Dostawa samochodu operacyjnego do obsługi projektu.
- Dostawa 20 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym
- Dostawa busa 4x4 z wyposażeniem w sprzęt specjalistyczny (II)
- Dostawa samochodów do transportu osób typu bus 9 osobowy z podziałem na części (II)
- Dostawa samochodów do transportu osób typu bus 9 osobowy z podziałem na części (III)
- Dostawa 3 średnich samochodów ratowniczo – gaśniczych wyposażonych w moduł sprzętu do usuwania wiatrołomów oraz skutków rozlewisk…
- Dostawa 1 lekkiego samochodu ratownictwa specjalistycznego