Przetarg nieograniczony
Buyer: Ochotnicza Straż Pożarna w Sadkowicach
- Published
- 10 July 2025
- Submission deadline
- 13 August 2025, 10:00
- Estimated value
- 119,512 zł
- Place of performance
- Sadkowice 98, PL921
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00448455-2025
- Reference
- 971017cf-3fb6-4d77-ae8d-155bf21f95e3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144210Vehículos de extinción de incendios
- 34144210Vehículos de extinción de incendios
- 35111000Equipo de extinción de incendios
Description
Przetarg nieograniczony Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Sadkowice. Samochód w ma być fabrycznie nowy i wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. Identyfikator procedury 971017cf-3fb6-4d77-ae8d-155bf21f95e3
Award criteria
- Price — Cena=(Najniższa cena wykonania zamówienia spośród ofert niepodlegających odrzuceniu)/ (Cena wykonania zamówienia oferty ocenianej) x 60pkt Waga (wartość punktowa, dokładna): 60
- Quality — Okres udzielonej gwarancji jakości na zabudowę pożarniczą: Od 12 miesięcy do 23 - 0pkt, 24 miesiące i więcej- 20pkt. W przypadku gdy Wykonawca poda krótszy termin niż 12 miesiące gwarancji- oferta…
- Quality — Pojemność zbiornika wody: Poniżej 4 000l - oferta podlega odrzuceniu, 4 000 l - 0pkt, powyżej 4 000 l i więcej- 20pkt. W przypadku gdy Wykonawca zaproponuje pojemność poniżej 4 000l oferta podlega…
Official publications
- TED · 00448455-2025 · 10 July 2025
- OJS · 130/2025 · 10 July 2025
Other tenders from Ochotnicza Straż Pożarna w Sadkowicach