przetarg nieograniczony
Buyer: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
- Published
- 6 May 2025
- Submission deadline
- 6 June 2025, 11:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00288672-2025
- Reference
- 1504a9f9-2220-4b60-931a-2c292482f22d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30211000Ordenador "mainframe"
- 72611000Servicios de apoyo informático técnico
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie klastra obliczeniowego AI wraz z 36-miesięcznym wsparciem technicznym i szkoleniami
Award criteria
- Quality — W kryterium "Okres gwarancji jakości" przyznane zostaną punkty w zależności od czasu zadeklarowanego przez Wykonawcę w ofercie. Wykonawca za zaoferowaną liczbę lat gwarancji jakości otrzyma…
Official publications
- TED · 00288672-2025 · 6 May 2025
- OJS · 87/2025 · 6 May 2025