przetarg nieograniczony
Buyer: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
- Published
- 1 April 2025
- Submission deadline
- 6 May 2025, 12:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00209052-2025
- Reference
- 12b4f22c-393a-4c58-b07c-9d24b0d684c0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30231200Consolas
Description
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa i montaż, w budynku Ośrodka Szkolno-Administracyjnego PAŻP w Warszawie oraz w budynku Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego PAŻP w Poznaniu, stanowisk operacyjnych symulatora kontroli ruchu lotniczego (konsol)
Award criteria
- Price — Cena brutto wyliczana według wzoru. UWAGA W przypadku oferty złożonej przez Wykonawcę mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej Zamawiający dla celów…
- Quality — W kryterium "Okres gwarancji jakości" przyznane zostaną punkty w zależności od czasu zadeklarowanego przez Wykonawcę w ofercie. Wykonawca za zaoferowaną liczbę lat gwarancji jakości otrzyma…
- Quality — W kryterium "Dostępność części zamiennych" przyznane zostaną punkty w zależności od czasu zadeklarowanego przez Wykonawcę w ofercie. Wykonawca za zaoferowaną liczbę lat dostępności części zamiennych…
Official publications
- TED · 00209052-2025 · 1 April 2025
- OJS · 64/2025 · 1 April 2025