Przetarg nieograniczony
Buyer: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
- Published
- 21 November 2024
- Submission deadline
- 10 December 2024, 10:00
- Place of performance
- Szczecin, PL424
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00711604-2024
- Reference
- 8f2aba7e-bafe-4038-93cf-a109d0e3de07
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48820000Servidores
Description
Tryb, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00711604-2024 · 21 November 2024
- OJS · 227/2024 · 21 November 2024
Other tenders from Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
- Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby Budynku Kliniczno-Dydaktyczno-Badawczego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie…
- Dostawa spirometrów, ergospirometrów oraz wyposażenia rehabilitacyjnego dla jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
- Dostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych na potrzeby PUM w Szczecinie
- Modernizacja zaplecza kliniczno-dydaktycznego - system streamingu obrazu i dźwięku pomiędzy salami operacyjnymi a salami seminaryjnymi na…
- Dostawa mebli biurowych, krzeseł i siedzisk na potrzeby Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
- Dostawa spirometrów, ergospirometrów oraz wyposażenia rehabilitacyjnego dla jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
- Dostawa spirometrów, ergospirometrów oraz wyposażenia rehabilitacyjnego dla jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
- Dostawa termocyklerów, czytników płytek oraz analizatora genetycznego dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
- Dostawa spirometrów, ergospirometrów oraz wyposażenia rehabilitacyjnego dla jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
- Zakup komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz monitorów