Przetarg nieograniczony
Buyer: GMINA WRÓBLEW
- Published
- 12 June 2024
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00346012-2024
- Reference
- 1ab92da7-fdc2-4256-a29d-40bc8de3f25e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wróblew oraz wyposażanie wszystkich właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady. Zakres zamówienia dotyczy posesji zamieszkałych, niezamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Usługa będzie świadczona przez 36 miesięcy w okresie od podpisania umowy od 01.07.2024 r. do 30.06.2027 r.
Award criteria
- Price — Obliczenie punktów dla kryterium „Cena” : „C” zostanie dokonane wg wzoru: C = C_( of.min.)/C_( of.bad.) x 100,00 pkt x 60,00% gdzie: C ilość punktów, jakie otrzyma wybrana oferta…
- Quality — Ekologia – aspekt środowiskowy „E” Obliczenie punktów dla kryterium „Ekologia – aspekt środowiskowy”: „E” zostanie dokonane w następujący sposób: Punkty Liczba samochodów spełniająca normę emisji…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka Akcyjna | 2,247,580 zł | — |
Official publications
- TED · 00346012-2024 · 12 June 2024
- OJS · 113/2024 · 12 June 2024