Przetarg nieograniczony
Buyer: Miasto i Gmina Solec nad Wisłą
- Published
- 24 April 2024
- Place of performance
- Solec nad Wisłą, PL921
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00244138-2024
- Reference
- 16684911-cf24-4640-bce8-818cd342b46f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35111000Equipo de extinción de incendios
- 34144200Vehículos para servicios de emergencia
- 34144210Vehículos de extinción de incendios
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z pełnym wyposażeniem zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – Minimalne wymagania techniczno-użytkowe / opis przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać wyposażenie i komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej. 3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym opis techniczny oferowanego pojazdu zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 4. Pojazd musi posiadać najpóźniej w dniu odbioru techniczno- jakościowego ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnienia bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowan…
Award criteria
- Price — Cena=(Najniższa cena wykonania zamówienia spośród ofert niepodlegających odrzuceniu)/(Cena wykonania zamówienia oferty ocenianej) x 60pkt
- Quality — Okres udzielonej gwarancji jakości: Poniżej 24 miesięcy 0pkt, 24 miesiące i więcej 40pkt.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| MOTO-TRUCK sp. z o.o. | 1,551,030 zł | — |
Official publications
- TED · 00244138-2024 · 24 April 2024
- OJS · 81/2024 · 24 April 2024