Przetarg nieograniczony
Buyer: Nadleśnictwo Kielce
- Published
- 6 March 2024
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00136133-2024
- Reference
- 1ab92da7-fdc2-4256-a29d-40bc8de3f25e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77200000Servicios forestales
Description
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kielce w roku 2024.
Award criteria
- Price — W ramach kryterium „Cena” ocena ofert zostanie dokonana przy zastosowaniu wzoru: C = (Cn/Co) x 100 % x 100 pkt gdzie: C – liczba punktów w ramach kryterium „Cena”, Cn – najniższa cena spośród ofert…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Ryszard Wojciechowicz Zakład Usługowo Transportowy | 2,963,477 zł | — |
| Hubert Wojciechowicz HUBI | 2,963,477 zł | — |
| Przedsiębiorstwo Usługowe Tomasz Zieliński | 2,963,477 zł | — |
| Zakład Usług Leśnych Wiesław Boruń | 2,963,477 zł | — |
| Iwona Żak Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe w spadku Zarządca Sukcesyjny Mirosław Żak | 2,963,477 zł | — |
Official publications
- TED · 00136133-2024 · 6 March 2024
- OJS · 47/2024 · 6 March 2024