Przetarg nieograniczony
Buyer: Zakład Unieszkodliwiania Odpadów „Janik” Spółka z o.o.
- Published
- 12 March 2024
- Estimated value
- 5,740,741 zł
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00149654-2024
- Reference
- 1ab92da7-fdc2-4256-a29d-40bc8de3f25e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90514000Servicios de reciclado de desperdicios
Description
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, komponentów do produkcji paliwa alternatywnego RDF (odpady o kodzie 19 12 12). Oferowany sposób zagospodarowania komponentów do produkcji RDF musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (DZ. U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.).
Award criteria
- Price — Kryterium C „Cena” będzie rozpatrywane na podstawie ceny brutto Wykonawcy podanej w Formularzu ofertowym - waga 100% = 100 punktów maksymalnie. Zamawiający w kryterium „Cena” będzie przyznawał punkty…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| GREEN PETROL SP. Z O.O. | 6,253,200 zł | — |
Official publications
- TED · 00149654-2024 · 12 March 2024
- OJS · 51/2024 · 12 March 2024
Other tenders from Zakład Unieszkodliwiania Odpadów „Janik” Spółka z o.o.
- "Zakup (dostawa i tankowanie) oleju napędowego i benzyny bezołowiowej dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów „Janik” Sp. z o.o.”
- "Odbiór i zagospodarowanie frakcji palnej z Zakładu Unieszkodliwiania odpadów „JANIK” Sp. z o.o. w Janiku"
- "Odbiór i zagospodarowanie frakcji palnej z Zakładu Unieszkodliwiania odpadów „JANIK” Sp. z o.o. w Janiku"
- "Odbiór i zagospodarowanie frakcji palnej z Zakładu Unieszkodliwiania odpadów „JANIK” Sp. z o.o. w Janiku"
- "Zakup (dostawa i tankowanie) oleju napędowego i benzyny bezołowiowej dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów „Janik” Sp. z o.o.”
- "Odbiór i zagospodarowanie frakcji palnej z Zakładu Unieszkodliwiania odpadów „JANIK” Sp. z o.o. w Janiku"
- Przetarg nieograniczony
- Przetarg nieograniczony