El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union ServicesAccelerated procedure

Przetarg nieograniczony

Buyer: Nadleśnictwo Pińczów

Published
14 March 2024
Procedure
Open procedure
Notice number
00155078-2024
Reference
7c526c32-4491-467e-a99f-fb006a5951a4
Official source
Official source

CPV codes

Description

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz zagospodarowania turystycznego lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Pińczów w roku 2024.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Gospodarka leśna w Leśnictwie Bogucice
Michałów, PL722
77200000 Servicios forestales
2 Gospodarka leśna w Leśnictwie Sancygniów
Michałów, PL722
77200000 Servicios forestales
3 Gospodarka szkółkarska i nasiennictwo
Michałów, PL722
77200000 Servicios forestales
4 Mechaniczne melioracje agrotechniczne i przygotowanie gleby
Michałów, PL722
77200000 Servicios forestales

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Zakład Usług Leśnych Piotr Górski 1,475,727 zł
Zakład usług Leśnych Majcher Czesław 693,572 zł
Zakład Usług Leśnych Paweł Puchała 693,572 zł
Usługi Leśne "ATUT" Zbigniew Cudo 500,939 zł

Official publications