Przetarg nieograniczony
Buyer: Gmina Kiełczygłów
- Published
- 29 March 2024
- Submission deadline
- 8 April 2024, 09:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00191121-2024
- Reference
- 1ab92da7-fdc2-4256-a29d-40bc8de3f25e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09331200Módulos solares fotovoltaicos
- 09331100Captadores solares para la producción de calor
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. OZE dla Gminy Kiełczygłów. Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – Edycja nr 8. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: Część 1 – instalacje fotowoltaiczne: Część 2 – Instalacje solarne:
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Część 1 – instalacje fotowoltaiczne | 09331200 Módulos solares fotovoltaicos | — |
| 2 | Część 2 – Instalacje solarne | 09331100 Captadores solares para la producción de calor | — |
Award criteria
- Price — Kryterium C „Cena” będzie rozpatrywane na podstawie ceny brutto Wykonawcy podanej w Formularzu ofertowym - waga 60% = 60 punktów maksymalnie. Zamawiający w kryterium „Cena” będzie przyznawał punkty…
- Quality — Kryterium M „Moduł wykonany w technologii glass/glass posiadający certyfikat potwierdzający najwyższą klasę niepalności A” waga 20% = 20 punktów na wykonanie przedmiotu zamówienia • Nie – 0…
- Quality — Kryterium A „Zintegrowane w falowniku styki do sterowania urządzeniami zewnętrznymi w celu zwiększenia autokonsumpcji” waga 20% = 20 punktów na wykonanie przedmiotu zamówienia • Nie – 0 pkt • Tak –…
- Quality — Kryterium A „Płyta absorbera wraz z układem hydraulicznym kolektora słonecznego wykonana z materiałów jednorodnych – miedz lub aluminium” waga 20% = 20 punktów na wykonanie przedmiotu zamówienia…
- Quality — Kryterium E „Klasa Energetyczna zgodnie z rozporządzeniem UE 812/2013 – min B” waga 20% = 20 punktów na wykonanie przedmiotu zamówienia • Nie – 0 pkt • Tak – 20 pkt Informację należy wskazać w…
Official publications
- TED · 00191121-2024 · 29 March 2024
- OJS · 64/2024 · 29 March 2024