Przetarg nieograniczony
Buyer: Nadleśnictwo Zagnańsk
- Published
- 11 March 2024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00146191-2024
- Reference
- 1ab92da7-fdc2-4256-a29d-40bc8de3f25e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77200000Servicios forestales
- 77210000Servicios de explotación forestal
- 77211100Servicios de producción maderera
- 77211200Transporte de madera en el interior del bosque
- 77211300Servicios de deforestación
- 77211400Servicios de tala de árboles
- 77211500Servicios de mantenimiento de árboles
- 77211600Siembra de árboles
Description
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Zagnańsk w roku 2024.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | leśnictwo Adamów | 77200000 Servicios forestales | — |
| 2 | leśnictwo Występa | 77200000 Servicios forestales | — |
| 3 | leśnictwo Bartków | 77200000 Servicios forestales | — |
| 4 | leśnictwo Długojów | 77200000 Servicios forestales | — |
| 5 | leśnictwa Ćmińsk i Serbinów | 77200000 Servicios forestales | — |
| 6 | leśnictwa Brzezinki i Gózd | 77200000 Servicios forestales | — |
| 7 | leśnictwo Barcza | 77200000 Servicios forestales | — |
| 8 | leśnictwo Węgle | 77200000 Servicios forestales | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze ofert w każdym Pakiecie Zamawiający będzie się kierował następującym kryterium oceny ofert: Cena– 100 %
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Zakład Usług Leśnych „Forest-truck” Mariusz Urbańczyk | 1,150,315 zł | — |
| USŁUGI LEŚNE Krzysztof Rutka | 1,150,315 zł | — |
| Piotr Bielecki Usługi Leśne Przewóz i Zrywka Drewna | 1,150,315 zł | — |
| Marek Kwaskowicz Zakład Usług Leśnych i Transportowych | 1,150,315 zł | — |
| Zakład Usług Leśnych Wiesław Boruń | 545,314 zł | — |
| Zakład Usług Leśnych Rafał Uciński | 468,020 zł | — |
| Zakład Przeróbki Drewna Michał Foks | 468,020 zł | — |
| Zakład Usług Leśnych Adam Sztabowski | 435,359 zł | — |
| Zakład Usług Leśnych Rafał Uciński | 435,359 zł | — |
Official publications
- TED · 00146191-2024 · 11 March 2024
- OJS · 50/2024 · 11 March 2024