Przetarg nieograniczony
Buyer: Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum
- Published
- 24 November 2023
- Submission deadline
- 29 December 2023, 10:00
- Place of performance
- Kraków, PL213
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00716268-2023
- Reference
- 49fedf49-c5b7-496d-95bc-ff6a89d3389e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 48821000Servidores de red
Description
Wyłonienie Wykonawcy na dostawę serwerów wraz z dyskami sieciowymi dla Małopolskiego Centrum Biotechnologii
Award criteria
- Price — Punkty przyznawane za kryterium „Cena brutto”, będą obliczane wg następującego wzoru: C = (Cnaj /Co) x 100 gdzie: C – liczba punktów obliczonych dla danej oferty, Cnaj – najniższa cena spośród…
Official publications
- TED · 00716268-2023 · 24 November 2023
- OJS · 227/2023 · 24 November 2023
Other tenders from Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum
- Sukcesywne (partiami) dostawy odczynników wytwarzanych przez Abcam, Antibodies.com, Proteintech, TargetMol dla jednostek organizacyjnych…
- Sukcesywne (partiami) dostawy odczynników wytwarzanych przez Abcam, Antibodies.com, Proteintech, TargetMol dla jednostek organizacyjnych…
- Dostawa mikroskopu wielofotonowego z możliwością ekscytacji 3-fotonowej z obsługą narzędzi stymulacji optogenetycznej, sensorycznej i…
- Dostawa 2 szt. routerów, systemu centralnego zarządzenia urządzeniami bezpieczeństwa oraz logowania - 1 szt. oraz centralnego systemu…
- Dostawa urządzenia do obrazowania bioluminescencji w ramach przedsięwzięcia pn. "Immunoterapia adoptywna CAR-T w leczeniu przewodowego raka…
- Sukcesywne (partiami) dostawy odczynników wytwarzanych przez firmę Agilent dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego –…
- Sukcesywne (partiami) dostawy odczynników wytwarzanych przez firmę Bio-Rad dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego –…
- Kontynuacja realizacji zadnia pn. „Modernizacja i rozbudowa istniejącego Kampusu UJ CM w Krakowie – Prokocimiu – etap I”
- Sukcesywne (partiami) dostawy odczynników wytwarzanych przez firmy Affinity Biosciences, Biomol, Biorbyt, Cayman Chemical, Clontech, EIAab,…
- Dostawa okularów obsługujących rzeczywistość mieszaną wraz z zestawem komputerowym (MR) w związku z realizacją projektu pt. „Doskonały…