Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie systemu IT/Oprogramowania dla Zakładu Patomorfologii I i II oraz Centralnego Laboratorium Molekularnego, Laboratorium Badania Antygenów Zgodności Tkankowej (HLA) w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, wraz z instalacją, parametryzacją
Buyer: Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii
- Published
- 3 December 2025
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00800497-2025
- Reference
- 29dcb5cc-737b-40db-bd71-1e22963665fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 48180000Paquetes de software médico
- 48180000Paquetes de software médico
Description
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie systemu IT/Oprogramowania dla Zakładu Patomorfologii I i II oraz Centralnego Laboratorium Molekularnego, Laboratorium Badania Antygenów Zgodności Tkankowej (HLA) w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, wraz z instalacją, parametryzacją i konfiguracją oraz z przeprowadzeniem szkoleń w zakresie obsługi systemu oraz usługami serwisowymi i nadzorem autorskim. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia , o którym mowa w pkt. 3.1., znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), w załączniku nr 3 do SWZ- Arkusz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 7 do SWZ - Projekt umowy. I. Postepowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. II. Procedura otwarta. III. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiotowe zamówienie nie zostało podzielone na części : Na podstawie art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.), Zamawiający informuje, że ni…
Award criteria
- Price — Oferowana cena brutto - 60 %. Opis zawarto w SWZ ( pkt.14 pn. Opis kryteriów, którymi Zamawiający będzie kierował przy wyborze oferty, znaczenie kryteriów oraz sposób oceny ofert)
- Quality — Funkcjonalność systemu/oprogramowanie - 20 %. Opis zawarto w SWZ ( pkt.14 pn. Opis kryteriów, którymi Zamawiający będzie kierował przy wyborze oferty, znaczenie kryteriów oraz sposób oceny ofert)
- Quality — Zakres integracji z systemami zewnętrznymi (HIS CGM,P1)-20%Opis zawarto w SWZ ( pkt.14 pn. Opis kryteriów, którymi Zamawiający będzie kierował przy wyborze oferty, znaczenie kryteriów oraz sposób…
Official publications
- TED · 00800497-2025 · 3 December 2025
- OJS · 233/2025 · 3 December 2025
Other tenders from Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii
- Wyposażenie Serwerowni (DC) i Punktów Dystrybucyjnych (PD) Nowego Szpitala Onkologicznego (NSO) w szafy RACK, listwy zasilające, elementy…
- Sukcesywna dostawa materiałów do hodowli, identyfikacji i oznaczania lekowrażliwości prątków wraz z dzierżawą analizatorów z podziałem na 3…
- Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków, surowców farmaceutycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia…
- Usługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny)…
- Dzierżawa: 1) Analizatorów do wykonywania badań hematologicznych obejmujące moduły z wyposażeniem niezbędnym do wykonania badań morfologii…
- Wyposażenie Serwerowni (DC) i Punktów Dystrybucyjnych (PD) Nowego Szpitala Onkologicznego (NSO) w szafy RACK, listwy zasilające, elementy…
- Dostawa z podziałem na 3 zadania:
- Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą aparatów do diagnostyki genetycznej…
- Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania badań laboratoryjnych na rzecz pacjentów DCOPiH według bieżących…
- Usługi serwisowe, wsparcia technicznego i rozwojowego dla systemów informatycznych CompuGroup Medical (CGM) dla Dolnośląskiego Centrum…