Przebudowa przyłącza cieplnego wysokich parametrów z rur preizolowanych pojedynczych 2xDn 50 mm do budynku przy ul. Stoisława w Szczecinie
Buyer: Szczecińska Energetyka Cieplna sp. z o.o.
- Published
- 25 August 2025
- Submission deadline
- 24 September 2025, 10:00
- Place of performance
- PL424
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00553724-2025
- Reference
- 0fc16c3e-308d-46fd-8324-053fb7b8716e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
- 45100000Trabajos de preparación del terreno
- 45110000Trabajos de demolición de inmuebles y movimiento de tierras
- 45111000Trabajos de demolición, explanación y limpieza del terreno
- 45113000Trabajos a pie de obra
- 45231000Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica
- 45231100Trabajos generales de construcción de tuberías
- 45231110Trabajos de construcción de tendidos de tuberías
Description
2.1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn zm. - „PZP”). 2.2. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 2.3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP. Stosowanie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.4. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 2.5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 2.6. Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 2.7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegan…
Award criteria
- Price — Sposób obliczania punktów dla kryterium „Cena”: W ramach kryterium „Cena” oceniana będzie cena łączna brutto podana w formularzu oferty, sporządzonym według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do…
Official publications
- TED · 00553724-2025 · 25 August 2025
- OJS · 161/2025 · 25 August 2025
Other tenders from Szczecińska Energetyka Cieplna sp. z o.o.
- „Rozdział grupowego węzła cieplnego przy ul. 26-go Kwietnia 13a w Szczecinie”
- Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów z rur preizolowanych 2xDn400 (2xDz406,4/630 mm) przy ul. św. św. Cyryla i…
- „Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów z rur preizolowanych pojedynczych 2xDn100 (2xDz114,3/225 mm), 2xDn80…
- Przebudowa przyłącza cieplnego wysokich parametrów z rur preizolowanych pojedynczych 2xDn 50 mm do budynku przy ul. Stoisława w Szczecinie
- „Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów z rur preizolowanych pojedynczych 2xDn100 (2xDz114,3/225 mm), 2xDn80…
- „Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów z rur preizolowanych pojedynczych 2xDn100 (2xDz114,3/225 mm), 2xDn80…
- „Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów z rur preizolowanych pojedynczych 2xDn100 (2xDz114,3/225 mm), 2xDn80…