Průmyslový polookruh – realizace, č. akce 1000244 – Projektant
Buyer: Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.
- Published
- 20 December 2024
- Submission deadline
- 27 January 2025, 10:00
- Estimated value
- 77,500,000 Kč
- Place of performance
- CZ010
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00785134-2024
- Reference
- 4e1f527f-1a3f-4fd2-94f3-3fa17a9ab72b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
- 71246000Determinación y listado de cantidades necesarias para la construcción
- 71242000Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
- 71248000Supervisión del proyecto y documentación
- 71300000Servicios de ingeniería
- 71310000Servicios de consultoría en ingeniería y construcción
- 71320000Servicios de diseño técnico
- 71510000Servicios de estudio del emplazamiento
Description
Předmětem zakázky je projektová a inženýrská činnost a poskytnutí souvisejících služeb. Předmětem souvisejícího projektu je komplexní rekonstrukce a modernizace části Průmyslového polookruhu ve vymezeném řešeném území v ulicích Průmyslová a Kbelská v délce cca 6,5 km zahrnující zejména rekonstrukci a úpravy komunikací pro motorovou i bezmotorovou dopravu, křižovatek a vybraných mostních objektů, rekonstrukci stávajících nebo vytvoření nových vhodných protihlukových a bezpečnostních opatření, souvisejí úpravu dopravního značení a světelných signalizačních zařízení, výsadbu zeleně a realizaci prvků modrozelené infrastruktury a další úpravy vyplývající z podkladové urbanisticko-dopravní studie. Předmět zakázky je podrobně specifikován v předloze smlouvy.
Award criteria
- Price — V tomto kritériu bude předmětem hodnocení nabídková cena uvedená účastníkem v Dopisu nabídky. Bližší podmínky pro předložení údajů k tomuto kritériu jsou stanoveny v předloze Dopisu nabídky.
- Quality — V tomto kritériu budou předmětem hodnocení zkušenosti členů klíčového personálu uvedené účastníkem v Dopisu nabídky. Bližší podmínky pro předložení údajů k tomuto kritériu jsou stanoveny v předloze…
Official publications
- TED · 00785134-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024
Other tenders from Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.
- Bystrá, Praha 20, č. akce 999547
- Měření hluku a vibrací
- Rámcová dohoda na dodávky dobíjecích stanic pro elektromobily
- CDE – Společné datové prostředí
- DNS – Dodávky posypového materiálu pro zimní údržbu komunikací IQ/2026
- DNS – Dodávky posypového materiálu pro zimní údržbu komunikací IIQ/2026
- Kbelská, rek. komunikace, P9, P14, P18, č. akce 500044
- Kbelská, rek. komunikace, P9, P14, P18, č. akce 500044 – Projektant
- Schodiště a pěší propojky – pravý břeh Vltavy – Projektant
- Dělnická, rek. komunikace, P7, č. akce 1000264 – Projektant