Prosjektleder/byggeleder til prosjektering av Storåna
Buyer: Sandnes kommune
- Published
- 21 November 2023
- Submission deadline
- 4 January 2024, 12:00
- Estimated value
- 3,000,000 kr
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00707728-2023
- Reference
- 51637d20-6760-4ed3-9333-a5025c71892d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71500000Servicios relacionados con la construcción
- 44141000Conductos
- 44318000Conductores
- 71310000Servicios de consultoría en ingeniería y construcción
- 71311000Servicios de consultoría en ingeniería civil
- 71315200Servicios de consultoría en materia de edificios
- 71320000Servicios de diseño técnico
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
Description
Oppdragsgiver har behov for å inngå en kontrakt for byggeleder etter NS 8403 til prosjektering av Storåna. Oppdragsgiver har behov for en prosjektleder/byggeleder som skal bidra med oppgaver knyttet til prosjektadministrasjon av Storåna fra Skeiane stasjon til Julie Eges gate i Sandnes, samt for prosjekteringsledelse av Storåna fra Julie Eges gate til Vågen.
Official publications
- TED · 00707728-2023 · 21 November 2023
- OJS · 224/2023 · 21 November 2023