Προωθώντας την Οδική Ασφάλεια μέσα από τον Μηχανοκίνητο Αθλητισμό
Buyer: Οργανωτική Επιτροπή Διοργανώσεων Μηχανοκίνητου Αθλητισμού (Ν.Π.Ι.Δ.)
- Published
- 5 August 2024
- Submission deadline
- 13 August 2024, 23:00
- Estimated value
- €299,600
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00471163-2024
- Reference
- 358cbfcd-0550-4c4d-acba-fcb8a98eea59
- Official source
- Official source
CPV codes
- 80500000Servicios de formación
- 79132000Servicios de certificación
- 79414000Servicios de consultoría en gestión de recursos humanos
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Διεθνούς Διαγωνισμού μέσω του ΕΣΗΔΗΣ για την ανάθεση του Έργου με τίτλο: «Προωθώντας την Οδική Ασφάλεια μέσα από τον Μηχανοκίνητο Αθλητισμό
Award criteria
- Quality — ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00471163-2024 · 5 August 2024
- OJS · 151/2024 · 5 August 2024
Other tenders from Οργανωτική Επιτροπή Διοργανώσεων Μηχανοκίνητου Αθλητισμού (Ν.Π.Ι.Δ.)