ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΟΦΥΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ, ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
Buyer: ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ
- Published
- 26 June 2025
- Submission deadline
- 30 July 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,045,315
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00413654-2025
- Reference
- 2e349492-e326-4f00-8666-c1e416cceb05
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79341000Servicios de publicidad
- 79416000Servicios de relaciones públicas
- 79952000Servicios de eventos
- 79342200Servicios de promoción
Description
Σκοπός και στόχος της σύμβασης είναι η επιλογή αναδόχου, που θα αναλάβει όλες τις απαιτούμενες δράσεις, προετοιμασίες, την διάθεση του κατάλληλου υλικοτεχνικού εξοπλισμού και ανθρώπινου δυναμικού για την επιτυχή διοργάνωση δεκατριών (13) εκδηλώσεων στις πρωτεύουσες των Περιφερειών της Χώρας και τη συμμετοχή σε έξι (6) εκθέσεις (δύο στην Ελλάδα και τέσσερις στο εξωτερικό) για την επιχειρηματικότητα και την καινοτομία. Τα ποιοτικά χαρακτηριστικά του παρεχόμενου εξοπλισμού, του διαθέσιμου προσωπικού της ομάδας εργασίας αλλά και οι δυνατότητες του αναδόχου να ανταπεξέλθει στο αντικείμενο του διαγωνισμού, είναι η βάση για την επιλογή της συγκεκριμένης διακήρυξης όπου απαιτείται το σύνολο των υπηρεσιών.
Award criteria
- Quality — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία εκτιμάται βάσει των κριτηρίων: -Σαφήνεια και πληρότητα της προσφοράς ως προς την κατανόηση του…
Official publications
- TED · 00413654-2025 · 26 June 2025
- OJS · 120/2025 · 26 June 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ
- Μελέτη και μελλοντικό σχέδιο ανάπτυξης για το Ελληνικό Οικοσύστημα Καινοτομίας».
- Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Λειτουργία του Εθνικού Μητρώου Νεοφυών Επιχειρήσεων «ELEVATE Greece»
- Μελέτη και μελλοντικό σχέδιο ανάπτυξης για το Ελληνικό Οικοσύστημα Καινοτομίας».
- Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Λειτουργία του Εθνικού Μητρώου Νεοφυών Επιχειρήσεων «ELEVATE Greece»
- ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΟΦΥΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ, ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
- Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Λειτουργία του Εθνικού Μητρώου Νεοφυών Επιχειρήσεων «ELEVATE Greece»