ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΜΕΝΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- Published
- 16 October 2024
- Submission deadline
- 16 November 2024, 17:00
- Estimated value
- €82,500
- Place of performance
- EL541
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00625081-2024
- Reference
- bc22bc07-8389-4de6-b90f-0c63b38f8a1c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42914000Equipo de reciclado
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΜΕΝΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΜΕΝΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ | 42914000 Equipo de reciclado | €70,000 |
| 2 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΜΕΝΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ | 42914000 Equipo de reciclado | €8,000 |
| 3 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΜΕΝΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ | 42914000 Equipo de reciclado | €4,500 |
Award criteria
- Quality — όπως αναφέρεται στην διακήρυξη
- Quality — Όπως αναφέρεται στην διακήρυξη
- Quality — Όπως αναφέρεται στην διακήρυξη
Official publications
- TED · 00625081-2024 · 16 October 2024
- OJS · 202/2024 · 16 October 2024