Προμήθεια Υπηρεσιών Επεξεργασίας Επικίνδυνων Αποβλήτων Υγειονομικών Μονάδων (ΕΑΥΜ) των Στρατιωτικών Νοσοκομείων (ΣΝ) Νομού Αττικής (401 ΓΣΝΑ συμπεριλαμβανομένου του 414 ΣΝΕΝ, ΝΝΑ, 251 ΓΝΑ και ΝΙΜΤΣ)
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 10 January 2025
- Submission deadline
- 13 February 2025, 14:00
- Estimated value
- €3,630,229
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00016400-2025
- Reference
- 357e0f77-bc78-4048-aadc-6e7595d692aa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90524400Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘΜ. 01/25 (α/α ΕΣΗΔΗΣ: 365679) Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας – Πλαίσιο (Σ-Π) 4ετούς Διάρκειας για την Προμήθεια Υπηρεσιών Επεξεργασίας Επικίνδυνων Αποβλήτων Υγειονομικών Μονάδων (ΕΑΥΜ) των Στρατιωτικών Νοσοκομείων (ΣΝ) Νομού Αττικής (401 ΓΣΝΑ συμπεριλαμβανομένου του 414 ΣΝΕΝ, ΝΝΑ, 251 ΓΝΑ και ΝΙΜΤΣ)
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Φυσικοχημική επεξεργασία (Αποστείρωση) | 90524400 Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios | €3,038,310 |
| 2 | Αποτέφρωση επικίνδυνων αποβλήτων | 90524400 Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios | €556,039 |
| 3 | Αποτέφρωση επικίνδυνων αποβλήτων | 90524400 Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios | €3,038,310 |
Award criteria
- Price — 1.3.6 Κριτήριο ανάθεσης Η Σ-Π θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής, (χαμηλότερη τιμή για κάθε τμήμα) σύμφωνα με τα ειδικότερα οριζόμενα στην…
Official publications
- TED · 00016400-2025 · 10 January 2025
- OJS · 7/2025 · 10 January 2025
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ