ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ 2025-2028
Buyer: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ( Δ.Ε.Υ.Α.Κ.Α. )
- Published
- 10 October 2025
- Submission deadline
- 17 November 2025, 23:59
- Estimated value
- €955,537
- Place of performance
- EL642
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00665051-2025
- Reference
- 5e2ae1b4-abc2-4d34-8f86-0a7ca7ef1751
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44115210Materiales de fontanería
Description
Η Δημοτική Επιχείρηση ύδρευσης αποχέτευσης Κύμης-Αλιβερίου διακηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό (κάτω των ορίων) με σκοπό τη σύναψη συμφωνίας-πλαίσιο για την «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ 2025-2028» συνολικού ενδεικτικού προϋπολογισμού 1.184.865,88 ευρώ (955.537,00€ + 229.328,88€ ΦΠΑ 24%) για τέσσερα έτη, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής (χαμηλότερη τιμή).
Official publications
- TED · 00665051-2025 · 10 October 2025
- OJS · 195/2025 · 10 October 2025
Other tenders from ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ( Δ.Ε.Υ.Α.Κ.Α. )