ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΜΗΜΑ 1:ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΔΡΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΑΜΜΟΧΑΛΙΚΟ-3Α) ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ 2:ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΤΥΠΟΥ PORTLAND TVN 50 KG
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
- Published
- 24 March 2025
- Submission deadline
- 23 April 2025, 23:59
- Estimated value
- €261,931
- Place of performance
- EL624
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00188923-2025
- Reference
- aeae98d7-9edd-421c-a5f7-ba3f5550bf1c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44000000Estructuras y materiales de construcción; productos auxiliares para la construcción (excepto aparatos eléctricos)
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΜΑΡΤΙΟΣ 2025
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΜΗΜΑ 1:ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΔΡΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΑΜΜΟΧΑΛΙΚΟ-3Α) ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ 2:ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΤΥΠΟΥ PORTLAND TVN 50 KG | 44111200 Cemento | €152,200 |
| 2 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΟΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΜΗΜΑ 1:ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΔΡΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΑΜΜΟΧΑΛΙΚΟ-3Α) ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ 2:ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΤΥΠΟΥ PORTLAND TVN 50 KG | 14212200 Agregados | €109,731 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00188923-2025 · 24 March 2025
- OJS · 58/2025 · 24 March 2025