ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ 2025-2026
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΦΥΛΗΣ
- Published
- 9 January 2025
- Submission deadline
- 17 February 2025, 16:00
- Estimated value
- €424,379
- Place of performance
- ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ, EL306
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00013086-2025
- Reference
- a2b92229-2174-4248-9f9e-94213848a099
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44115210Materiales de fontanería
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια υδραυλικών υλικών, τα οποία θα χρησιμοποιηθούν από τις υπηρεσίες του Δήμου την διετία 2025, 2026, ήτοι μέχρι 31/12/2026 ή έως την εξάντληση του ποσού και των ποσοτήτων. Η δαπάνη για την παρούσα προμήθεια προϋπολογίζεται να ανέλθει στις 526.230,53€, συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (Προϋπολογισμός χωρίς ΦΠΑ 424.379,46€ + ΦΠΑ 24% 101.851,07€ = 526.230,53€) και θα καλυφθεί από τον προϋπολογισμό των οικονομικών ετών 2025, 2026 του Δήμου Φυλής ως πολυετής δαπάνη (Ποσό απορρόφησης στο 2025 = 263.115,27€, 2026 = 263.115,27€). Η παρούσα δαπάνη θα βαρύνει τον Κ.Α. 25.6662.10004. Οι τιμές μονάδας για κάθε είδος που αναγράφονται στον ενδεικτικό προϋπολογισμό της μελέτης της υπηρεσίας, εκτιμήθηκαν με βάση την έρευνα αγοράς από το ελεύθερο εμπόριο και λαμβάνοντας υπόψιν και σχετικούς διαγωνισμούς που έχει διεξάγει ο δήμος τα προηγούμενα έτη. Η προμήθεια κατατάσσεται στους Κωδικούς Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 44115210-4 Υλικά υδραυλικών εγκαταστάσεων Η εκτέλεση της παραπάνω προμήθειας θα γίνει με την διενέργεια δημόσιου ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα απ…
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00013086-2025 · 9 January 2025
- OJS · 6/2025 · 9 January 2025