Προμήθεια "Βηματοδοτών"
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
- Published
- 10 October 2024
- Submission deadline
- 22 November 2024, 17:00
- Estimated value
- €295,300
- Place of performance
- Πάτρα, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00610409-2024
- Reference
- 8cd18aea-f23d-46c2-9f31-a8e6a6eaedaa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182210Marcapasos
Description
Προμήθεια "Βηματοδοτών"
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | "Προμήθεια Βηματοδοτών" α/α 1: Τύπος VVIR MRI | 33182210 Marcapasos | €20,600 |
| 2 | "Προμήθεια Βηματοδοτών" α/α 2: Τύπος VVIR MRI | 33182210 Marcapasos | €20,600 |
| 3 | "Προμήθεια Βηματοδοτών" α/α 3: Τύπος VDD | 33182210 Marcapasos | €21,700 |
| 4 | "Προμήθεια Βηματοδοτών" α/α 4: Τύπος DDDR | 33182210 Marcapasos | €52,200 |
| 5 | "Προμήθεια Βηματοδοτών" α/α 5: Τύπος DDDR MRI | 33182210 Marcapasos | €64,000 |
| 6 | "Προμήθεια Βηματοδοτών" α/α 6: Τύπος DDDR | 33182210 Marcapasos | €52,200 |
| 7 | "Προμήθεια Βηματοδοτών" α/α 7: Τύπος DDDR-MRI | 33182210 Marcapasos | €64,000 |
Award criteria
- Price — Η ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
Official publications
- TED · 00610409-2024 · 10 October 2024
- OJS · 198/2024 · 10 October 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
- Προμήθεια "Βηματοδοτών"
- Επαναπροκήρυξη του Διεθνούς Ανοικτού Δημόσιου Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την "Ανάδειξη Αναδόχου για την «Υπηρεσία αντικατάστασης του…
- «Ανάδειξη αναδόχου συμβούλου για τη σύνταξη μελέτης πυροπροστασίας για όλα τα κτίρια αρμοδιότητας του Γ.Ν. Πατρών - ο Άγιος Ανδρέας».
- ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ".
- Επαναπροκήρυξη του Διεθνούς Ανοικτού Δημόσιου Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την "Ανάδειξη Αναδόχου για την «Υπηρεσία αντικατάστασης του…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΗΣΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν.ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"