ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
- Published
- 22 October 2024
- Submission deadline
- 18 November 2024, 23:59
- Place of performance
- EL624
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00640801-2024
- Reference
- f5ce12a3-6606-4e50-85f8-66dc4ac44f6c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 26035/2024
Official publications
- TED · 00640801-2024 · 22 October 2024
- OJS · 206/2024 · 22 October 2024