ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΕΙΔΩΝ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ, ΕΙΔΩΝ ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΕΙΟΥ, ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΨΑΡΙΩΝ, ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ, ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΥ, ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ, ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ, ΑΡΤΟΥ – ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ
Buyer: Δήμος Λαρισαίων - Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
- Published
- 8 August 2024
- Submission deadline
- 28 January 2024, 15:00
- Estimated value
- €878,691
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00477840-2024
- Reference
- 5a6ffb2b-569f-4fb8-8c43-57970dc76bb6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια Τροφίμων (ειδών κρεοπωλείου, ειδών πτηνοτροφείου, κατεψυγμένων ψαριών, οπωροκηπευτικών, ελαιόλαδου, ειδών παντοπωλείου, γαλακτοκομικών, άρτου – αρτοσκευασμάτων) για την κάλυψη των αναγκών των Παιδικών Σταθμών, της Κοινωνικής Δομής Συσσιτίου και του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Λαρισαίων για το έτος 2024 – 2025.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια Τροφίμων (Ειδών Κρεοπωλείου) | 15800000 Productos alimenticios diversos | €112,126 |
| 2 | Προμήθεια Τροφίμων (Ειδών Πτηνοτροφείου) | 15800000 Productos alimenticios diversos | €51,960 |
| 3 | Προμήθεια Τροφίμων (Κατεψυγμένα ψάρια) | 15800000 Productos alimenticios diversos | €41,048 |
| 4 | Προμήθεια Τροφίμων (Οπωροκηπευτικών) | 15800000 Productos alimenticios diversos | €125,393 |
| 5 | Προμήθεια Τροφίμων (Ελαιόλαδο) | 15800000 Productos alimenticios diversos | €103,747 |
| 6 | Προμήθεια Τροφίμων (Ειδών Παντοπωλείου) | 15800000 Productos alimenticios diversos | €220,767 |
| 7 | Προμήθεια Τροφίμων (Γαλακτοκομικών Προϊόντων) | 15800000 Productos alimenticios diversos | €98,500 |
| 8 | Προμήθεια Τροφίμων (άρτου & αρτοσκευασμάτων) | 15800000 Productos alimenticios diversos | €125,150 |
Award criteria
- Price — Τιμή
Official publications
- TED · 00477840-2024 · 8 August 2024
- OJS · 154/2024 · 8 August 2024
Other tenders from Δήμος Λαρισαίων - Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
- «Συντήρηση αστικού και περιαστικού πρασίνου»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2025 ΚΑΙ 2026 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΥΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΣ ΔΟΜΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΥΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΣ ΔΟΜΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΑΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΧΑΡΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Εξοπλισμού για τα Φωτοβολταϊκά Πάρκα στην Αμυγδαλέα
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ
- ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ -Β ΦΑΣΗ - 1η ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΑΘΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣ