ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ 2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
- Published
- 24 March 2025
- Submission deadline
- 9 April 2025, 14:00
- Estimated value
- €250,892
- Place of performance
- ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ, EL432
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00187033-2025
- Reference
- f230d8a0-be98-4618-8a1c-fb7936b3a3b8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €38,010 |
| 2 | ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15110000 Carne | €5,071 |
| 3 | ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15221000 Pescado congelado | €3,040 |
| 4 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €88,201 |
| 5 | ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠ. - ΖΑΧΑΡ/ΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €12,897 |
| 6 | ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ | 15110000 Carne | €31,084 |
| 7 | ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ | 15221000 Pescado congelado | €14,208 |
| 8 | ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ | 03220000 Hortalizas, frutas y frutos de cáscara | €34,951 |
| 9 | ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ | 15411110 Aceite de oliva | €13,060 |
| 10 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΗΦΗ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €6,448 |
| 11 | ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠ. - ΖΑΧΑΡ/ΚΗΣ ΚΗΦΗ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €319 |
| 12 | ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΗΦΗ | 15110000 Carne | €734 |
| 13 | ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΗΦΗ | 15221000 Pescado congelado | €573 |
| 14 | ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΗΦΗ | 03220000 Hortalizas, frutas y frutos de cáscara | €1,498 |
| 15 | ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΚΗΦΗ | 15411110 Aceite de oliva | €796 |
Award criteria
- Price — Η ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ, ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΕΙ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗΣ ΤΙΜΗΣ
Official publications
- TED · 00187033-2025 · 24 March 2025
- OJS · 58/2025 · 24 March 2025