ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΚΤΩΝ ΚΑΙ ΒΑΣΕΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ Χ.Τ.
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 26 July 2024
- Submission deadline
- 2 September 2024, 10:00
- Estimated value
- €2,258,796
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00452895-2024
- Reference
- a3a7b255-e6c9-4c7e-a7d8-07505984c4be
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31217000Eliminadores de sobrevoltaje
Description
ΤΗΚΤΑ ΚΑΙ ΒΑΣΕΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ Χ.Τ. (ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΕΙΔΗ)
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΤΕΥΧΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Official publications
- TED · 00452895-2024 · 26 July 2024
- OJS · 145/2024 · 26 July 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΚΛΕΙΣΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ…
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ ΥΠΑΙΘΡΟΥ 20kV, 10kA min, ΜΕ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- Καλώδια και Αγωγοί
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΚΛΕΙΣΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ…
- Μονοπολική Γέφυρα Συνεστραμμένου Καλωδίου Χ.Τ. διατομής 50mm2
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΩΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΥΛΩΝ
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΜΟΝΩΤΗΡΩΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗΣ