«Προμήθεια τεσσάρων (4) απορριμματοφόρων τύπου πρέσας »
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
- Published
- 24 December 2025
- Submission deadline
- 16 January 2026, 15:00
- Estimated value
- €911,200
- Place of performance
- ΓΑΖΙ, EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00861269-2025
- Reference
- 2f4927f4-f63d-43f1-8fea-a5dc7bda4339
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144512Vehículos compactadores de basuras
- 34144512Vehículos compactadores de basuras
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια τεσσάρων (4) απορριμματοφόρων τύπου πρέσας » για τις ανάγκες του Δήμου, όπως αναφέρονται και περιγράφονται στις τεχνικές προδιαγραφές τα οποία αποτελούν αναπόσπαστα μέρη της Διακήρυξης αυτής, συνολικής εκτιμώμενης αξίας 1.129.888,00€ ,συμπεριλαμβανομένων των υπέρ τρίτων κρατήσεων, ως και κάθε άλλη επιβάρυνση, συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. Απορριμματοφόρο όχημα τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ 2τεμ. Απορριμματοφόρο όχημα τύπου πρέσας χωρητικότητας 22κμ 2τεμ.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00861269-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025