Προμήθεια συστήματος επίτευξης ειδικών συνθηκών εργαστηρίων και φασματοφωτομέτρου εκπομπής επαγωγικής σύζευξης
Buyer: Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)
- Published
- 27 September 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 13:00
- Estimated value
- €163,049
- Place of performance
- Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00581889-2024
- Reference
- 86fd5163-fc74-4a44-a6a6-6d12b5da090e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42512300Unidades de climatización
- 38433210Espectrómetros de emisión
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια συστήματος επίτευξης ειδικών συνθηκών εργαστηρίων και φασματοφωτομέτρου εκπομπής επαγωγικής σύζευξης» σύμφωνα με τους όρους και τις απαιτήσεις της παρούσας διακήρυξης όπως κατά περίπτωση ορίζεται ανά Τμήμα και ο Ανάδοχος οφείλει να υλοποιήσει την προμήθεια του κάθε Τμήματος και να παράσχει τις σχετικές υπηρεσίες όπως κατά περίπτωση απαιτείται ανά Τμήμα σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παρ. 6.1.1 της Διακήρυξης και το Παράρτημα I αυτής.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια Συστήματος Επίτευξης Ειδικών Συνθηκών Εργαστηρίων | 42512300 Unidades de climatización | €67,800 |
| 2 | Φασματοφωτόμετρο Εκπομπής Επαγωγικής Σύζευξης (ICP-OES) | 38433210 Espectrómetros de emisión | €95,249 |
Award criteria
- Cost — Η τιμή δεν είναι το μόνο κριτήριο ανάθεσης και όλα τα κριτήρια ορίζονται μόνο στα έγγραφα της σύμβασης.
Official publications
- TED · 00581889-2024 · 27 September 2024
- OJS · 189/2024 · 27 September 2024
Other tenders from Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)
- Ανάπτυξη και αναβάθμιση υπολογιστικών υποδομών και υποδομών ανάλυσης δεδομένων
- Προμήθεια Υποδομής για δράσεις έρευνας και καινοτομίας σε τεχνολογίες ρομποτικής, με έμφαση στον Ψηφιακό Μετασχηματισμό της Βιομηχανίας,…
- Προμήθεια εξοπλισμού κλειστού πειραματικού αυτοκινητόδρομου (i-mile) Ινστιτούτου Βιώσιμης Κινητικότητας & Δικτύων Μεταφορών ΕΚΕΤΑ
- Προμήθεια εξοπλισμού εργαστηρίων Ινστιτούτου Βιο-Οικονομίας και Αγροτεχνολογίας και Ινστιτούτου Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών ΕΚΕΤΑ
- Προμήθεια αντιδραστήρα σύνθεσης εναλλακτικών καυσίμων, εξοπλισμού μέτρησης μηχανικών ιδιοτήτων διαφόρων υλικών και παραγωγής πυκνοποιημένων…
- Προμήθεια εξοπλισμού χρωματογραφίας και προσδιορισμού αέριας ρύπανσης
- Προμήθεια συστημάτων προσομοίωσης
- Προμήθεια οθονών, συστημάτων τηλεδιασκέψεων, VR powerwall, βιντεοπροβολέων και οθονών βιντεοπροβολέων και υπολογιστικών συστημάτων
- Προμήθεια ρομποτικών συστημάτων
- Αναβάθμιση υποδομής Βιοχημικής & Μεταβολικής Ανάλυσης