«Προμήθεια συστήματος ελέγχου πρόσβασης εισερχόμενων ατόμων (Access control)»-Υπ' αριθ 17/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ.-A/A Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. 375124
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. - Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Published
- 16 June 2025
- Submission deadline
- 15 July 2025, 14:00
- Estimated value
- €201,613
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00386331-2025
- Reference
- dac380b1-b11f-4529-b8e0-1d47a259beee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42961100Sistema de control de acceso
Description
«Προμήθεια συστήματος ελέγχου πρόσβασης εισερχόμενων ατόμων (Access control)»
Official publications
- TED · 00386331-2025 · 16 June 2025
- OJS · 113/2025 · 16 June 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. - Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Υπ' αριθ. 9/2026 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ/Υ.Π.τ.Π-«Προμήθεια συστήματος ελέγχου πρόσβασης εισερχόμενων ατόμων-οχημάτων (Access control)»
- Υπ' αριθ 8/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ./Υ.Π.τ.Π.-Ενίσχυση δικτυακής και συστημικής υποδομής διαλειτουργικότητας-Α/Α Ε.ΣΗ.ΔΗ.Σ. 371032
- Υπ' αριθ. 32/2025 Διακήρυξη/Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ.προμήθεια «2.016 αλεξίσφαιρων γιλέκων», στο πλαίσιο της δράσης «Προστατευτικός Εξοπλισμός…
- ΥΠ' ΑΡΙΘΜ 28/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ.
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…