ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ
Buyer: ΟΣΕ Α.Ε.
- Published
- 18 November 2024
- Submission deadline
- 20 December 2024, 10:00
- Estimated value
- €288,180
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00700415-2024
- Reference
- b15ec0fc-d1e6-417a-a3b2-2f2e6f50be54
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31440000Baterías
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ | 31440000 Baterías | €288,180 |
| 2 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | 31440000 Baterías | €179,100 |
Award criteria
- Price — Όπως περιγράφεται στους όρους της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00700415-2024 · 18 November 2024
- OJS · 224/2024 · 18 November 2024