ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΡΙΓΓΩΝ, ΒΕΛΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΩΝ ΦΛΕΒΙΚΩΝ ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΑΞΟΥ
- Published
- 12 November 2024
- Submission deadline
- 18 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €16,858
- Place of performance
- EL422
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00687982-2024
- Reference
- 6601e4ef-e9f7-4769-b09d-183f2c080581
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141200Catéteres
- 33141320Agujas para uso médico
- 33141310Jeringas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIXTOY ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΜΕ ΤΙΤΛΟ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΡΙΓΓΩΝ, ΒΕΛΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΩΝ ΦΛΕΒΙΚΩΝ ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ», ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ενός (1) έτους, για τις ανάγκες του γ.ν.-κ.υ. Νάξου
Lots (32)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 ΒΕΛΟΝΕΣ 19G | 33141320 Agujas para uso médico | €180 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 ΒΕΛΟΝΕΣ 21G | 33141320 Agujas para uso médico | €270 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 ΒΕΛΟΝΕΣ 23Gx 1΄ | 33141320 Agujas para uso médico | €360 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΝΕΣΕΩΝ 23 G x 1΄½΄΄, ΠΟΥ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΡΙΓΓΕΣ | 33141320 Agujas para uso médico | €40 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 ΒΕΛΟΝΕΣ 25 G x 5/8΄΄ | 33141320 Agujas para uso médico | €315 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 ΒΕΛΟΝΕΣ 26G | 33141320 Agujas para uso médico | €180 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 ΒΕΛΟΝΕΣ 27G | 33141320 Agujas para uso médico | €90 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΝΕΣΕΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΛΟΙΜΩΔΗ ΝΟΣΗΜΑΤΑ 21 G που να εφαρμόζουν στις σύριγγες | 33141320 Agujas para uso médico | €310 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΝΕΣΕΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΛΟΙΜΩΔΗ ΝΟΣΗΜΑΤΑ 23 G που να εφαρμόζουν στις σύριγγες | 33141320 Agujas para uso médico | €310 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΝΕΣΕΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΛΟΙΜΩΔΗ ΝΟΣΗΜΑΤΑ 25 G που να εφαρμόζουν στις σύριγγες | 33141320 Agujas para uso médico | €310 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΙ ΦΛΕΒΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ 14 G | 33141200 Catéteres | €40 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΙ ΦΛΕΒΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ 16 G | 33141200 Catéteres | €40 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΙ ΦΛΕΒΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ 17 G | 33141200 Catéteres | €40 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΙ ΦΛΕΒΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ 18 G | 33141200 Catéteres | €320 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΙ ΦΛΕΒΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ 20 G | 33141200 Catéteres | €2,600 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΙ ΦΛΕΒΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ 22 G | 33141200 Catéteres | €800 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΙ ΦΛΕΒΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ 24 G | 33141200 Catéteres | €120 |
| 18 | ΤΜΗΜΑ 18 ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΙ ΦΛΕΒΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ 26 G | 33141200 Catéteres | €40 |
| 19 | ΤΜΗΜΑ 19 ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΑΠΛΕΣ 21G - Πεταλούδες φλεβοκέντησης Κατάλληλες για αιμοληψίες ,χορηγήσεις φαρμάκων σε λεπτές φλέβες. | 33141320 Agujas para uso médico | €190 |
| 20 | ΤΜΗΜΑ 20 ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΑΠΛΕΣ 23G- Πεταλούδες φλεβοκέντησης Κατάλληλες για αιμοληψίες ,χορηγήσεις φαρμάκων σε λεπτές φλέβες. | 33141320 Agujas para uso médico | €285 |
| 21 | ΤΜΗΜΑ 21 ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΑΠΛΕΣ 25G - Πεταλούδες φλεβοκέντησης Κατάλληλες για αιμοληψίες, χορηγήσεις φαρμάκων σε λεπτές φλέβες. | 33141320 Agujas para uso médico | €48 |
| 22 | ΤΜΗΜΑ 22 Σκαρφιστήρες αυτόματοι, αποστειρωμένοι, μιας χρήσεως. | 33141200 Catéteres | €190 |
| 23 | ΤΜΗΜΑ 23 ΣΥΡΙΓΓΕΣ 10 CC Σύριγγες των 10ml με αποσπώμενη βελόνα (21G). με διαβάθμιση 0-1 | 33141310 Jeringas | €4,200 |
| 24 | ΤΜΗΜΑ 24 ΣΥΡΙΓΓΕΣ 1CC 25G 1-1/2 0,4 12MM Σύριγγες ινσουλίνης 1ml με αποσπώμενη βελόνα 25 G, 27 G, 28G με διαβάθμιση ανά 1iu. ΜΕ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΗ ΒΕΛΟΝΗ | 33141310 Jeringas | €240 |
| 25 | ΤΜΗΜΑ 25 ΣΥΡΙΓΓΕΣ 2,5 CC Σύριγγες των 2,5ml με αποσπώμενη βελόνα (21G) με διαβάθμιση 0-1 | 33141310 Jeringas | €400 |
| 26 | ΤΜΗΜΑ 26 ΣΥΡΙΓΓΕΣ 20CC Σύριγγες των 20ml με αποσπώμενη βελόνα (21G). με διαβάθμιση 0-1 | 33141310 Jeringas | €1,440 |
| 27 | ΤΜΗΜΑ 27 ΣΥΡΙΓΓΕΣ 5 CC Σύριγγες των 5ml με αποσπώμενη βελόνα (21G). με διαβάθμιση 0-1 | 33141310 Jeringas | €1,200 |
| 28 | ΤΜΗΜΑ 28 ΣΥΡΙΓΓΕΣ 50-60 CC ΜΕ ΡΥΓΧΟΣ - Σύριγγες των 50-60ml με μεγάλο ΜΠΕΚ (με κώνο) με διαβάθμιση 0-2 | 33141310 Jeringas | €300 |
| 29 | ΤΜΗΜΑ 29 ΣΥΡΙΓΓΕΣ 50-60 CC ΜΕ ΜΠΕΚ Σύριγγες των 50-60ml με μικρό ΜΠΕΚ (χωρίς κώνο- ρύγχος) με διαβάθμιση 0-1 | 33141310 Jeringas | €100 |
| 30 | ΤΜΗΜΑ 30 ΦΛΕΒΟΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ μη παλινδρόμησης και πτερύγια 20G | 33141200 Catéteres | €1,500 |
Award criteria
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00687982-2024 · 12 November 2024
- OJS · 220/2024 · 12 November 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΑΞΟΥ