Προμήθεια συντηρητικού εγκατεστημένων ξύλινων στύλων (πολτώδες)
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 1 October 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 10:00
- Estimated value
- €825,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00588333-2024
- Reference
- 42339e69-ba5b-4422-b8ff-047cb2d2c190
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24000000Productos químicos
- 24327000Productos químicos orgánicos diversos
Description
Συντηρητικό εγκατεστημένων ξύλινων στύλων
Award criteria
- Price — ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00588333-2024 · 1 October 2024
- OJS · 191/2024 · 1 October 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»
- Προμήθεια ανεμπότιστων ξύλινων στύλων.
- Προμήθεια ανεμπότιστων ξύλινων στύλων.
- Ασφάλιση Αστικής Ευθύνης έναντι τρίτων των Στελεχών Φιοίκησης της ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε.
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»
- Υλοποίηση «με το κλειδί στο χέρι» του νέου Κέντρου Διανομής (Κ/Δ) 150/20 kV –GIS κλειστού τύπου Κερατέας και της διπλής διασυνδετικής…
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»
- «Προμήθεια, εγκατάσταση και συντήρηση πυροσβεστικού συστήματος Υ/Σ και Κ/Δ ΔΕΔΔΗΕ»
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»