ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΚΥΡΩΝ ΓΡΑΜΜΗΣ
Buyer: ΟΣΕ Α.Ε.
- Published
- 4 September 2024
- Submission deadline
- 10 October 2024, 10:00
- Estimated value
- €585,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00531320-2024
- Reference
- ab442268-fa43-4197-9b2c-edeb64bcf20f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 14212000Gránulos, gravilla, polvo de piedra, guijarros, grava, piedras partidas y machacadas, mezclas de piedra, mezclas arena-grava y demás agregados
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΚΥΡΩΝ ΓΡΑΜΜΗΣ
Award criteria
- Price — όπως περιγράφεται στους όρους της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00531320-2024 · 4 September 2024
- OJS · 172/2024 · 4 September 2024