ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΡΑΔΙΟΪΣΟΤΟΠΩΝ – ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ "Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ"
- Published
- 16 July 2024
- Submission deadline
- 29 August 2024, 14:00
- Estimated value
- €232,970
- Place of performance
- ΓΟΥΔΗ - ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00424160-2024
- Reference
- 4f6da6e1-244d-4f87-a67f-1ca0c56d7af5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09344000Radioisótopos
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΡΑΔΙΟΪΣΟΤΟΠΩΝ – ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΓΕΝΝΗΤΡΙΑ ΤΕΧΝΗΤΙΟΥ (ΜΟ99/Tc99m) | 09344000 Radioisótopos | €24,700 |
| 2 | ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΟ PET 18F-FDG | 09344000 Radioisótopos | €24,500 |
| 3 | ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ I123-MIBG ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ | 09344000 Radioisótopos | €24,800 |
| 4 | ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ I131-MIBG ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ Συσκευασία των 100 mCi | 09344000 Radioisótopos | €140,000 |
| 5 | ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ I131-MIBG ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ (Συσκευασία των 50 mCi) | 09344000 Radioisótopos | €17,000 |
| 6 | ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ I131 ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ | 09344000 Radioisótopos | €1,970 |
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00424160-2024 · 16 July 2024
- OJS · 137/2024 · 16 July 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ "Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ"
- LOT-0001
- ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ…
- ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ «Η…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ HLA ΧΑΜΗΛΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ…
- ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΜΕ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2025
- LOT-0001
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΕΪΝΩΝ ΣΤΟΝ ΟΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΟΥΡΑ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ…
- ΠΑΡΟΧΗ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΕΣ ΙΑΤΡΟΥΣ ΤΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ «Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ» ΚΑΙ «ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ» ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗ ΓΕΥΜΑΤΩΝ…
- ΠΑΡΟΧΗ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΕΣ ΙΑΤΡΟΥΣ ΤΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ «Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ» ΚΑΙ «ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ» ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗ ΓΕΥΜΑΤΩΝ…