ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΛΗΡΟΥΣ ΓΕΥΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2025-2026
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
- Published
- 12 June 2025
- Submission deadline
- 4 July 2025, 11:00
- Estimated value
- €235,600
- Place of performance
- Κερατσίνι, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00378747-2025
- Reference
- 54439ce6-1527-4920-8923-608c2d0c3baf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15894210Comidas para colegios
Description
Αντικείμενο είναι η προμήθεια πλήρους γεύματος για την σίτιση των μαθητών του καλλιτεχνικού σχολείου Κερατσινίου-Δραπετσώνας για το σχολικό έτος 2025-2026 με κριτήριο κατακύρωσης της πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αποκλειστικά βάση της τιμής.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00378747-2025 · 12 June 2025
- OJS · 111/2025 · 12 June 2025