ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΛΗΡΩΣ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΜΕΝΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΖΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΙΣΧΥΟΣ ΠΑΡΟΧΩΝ Νο 5 & 6, ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΧΑΜΗΛΗΣ ΤΑΣΗΣ ΜΕΣΩ Μ/Σ ΕΝΤΑΣΕΩΣ
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 5 August 2024
- Submission deadline
- 5 September 2024, 10:00
- Estimated value
- €19,500,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00469189-2024
- Reference
- 2d304b36-1401-4e84-b38e-f7574bb5abf9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31213100Cajas de distribución
- 31173000Transformador para aparatos de medida
- 31217000Eliminadores de sobrevoltaje
Description
ΠΛΗΡΩΣ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΜΕΝΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΖΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΙΣΧΥΟΣ ΠΑΡΟΧΩΝ Νο 5 & 6, ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΧΑΜΗΛΗΣ ΤΑΣΗΣ ΜΕΣΩ Μ/Σ ΕΝΤΑΣΕΩΣ (2 ΕΙΔΗ)
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΤΕΥΧΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Official publications
- TED · 00469189-2024 · 5 August 2024
- OJS · 151/2024 · 5 August 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΚΛΕΙΣΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ…
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ ΥΠΑΙΘΡΟΥ 20kV, 10kA min, ΜΕ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- Καλώδια και Αγωγοί
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΚΛΕΙΣΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ…
- Μονοπολική Γέφυρα Συνεστραμμένου Καλωδίου Χ.Τ. διατομής 50mm2
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΩΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΥΛΩΝ
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΜΟΝΩΤΗΡΩΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗΣ