El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Προμήθεια πλαστικών, κυλιόμενων, ανατρεπόμενων κάδων απορριμμάτων χωρητικότητας 1.100 lt και 240 lt, καθώς και μεταλλικών επικαθήμενων κάδων απορριμμάτων χωρητικότητας 80lt, 50lt με σταχτοδοχείο και 70-75lt τετραπλό κάδο ανακύκλωσης, για τις ανάγκες της Δ/νσης Καθαριότητας & Ανακύκλωσης του Δήμου Πειραιά» προϋπολογισμού 416.900,00 € πλέον ΦΠΑ και δικαιώματος προαίρεσης 208.450,00 € πλέον ΦΠΑ

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Published
8 May 2025
Submission deadline
11 June 2025, 14:00
Estimated value
€625,350
Place of performance
ΠΕΙΡΑΙΑΣ, EL307
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00295872-2025
Reference
c6322236-45d6-4d2a-9c63-ba1784479e8f
Official source
Official source

CPV codes

Description

Η παρούσα μελέτη αφορά στην προμήθεια πλαστικών, κυλιόμενων, ανατρεπόμενων κάδων απορριμμάτων χωρητικότητας 1.100 lt και 240 lt, καθώς και επικαθήμενων κάδων απορριμμάτων χωρητικότητας 80lt, 50lt με σταχτοδοχείο και 70-75 lt τετραπλό κάδο ανακύκλωσης για τις ανάγκες της Δ/νσης Καθαριότητας & Ανακύκλωσης. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο παράρτημα I (ΜΕΛΕΤΗ) της παρούσας διακήρυξης.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΟΜΑΔΑ Α: ΠΛΑΣΤΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΑΝΑΤΡΕΠΟΜΕΝΟΙ ΚΥΛΙΟΜΕΝΟΙ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ, EL307
44613700 Contenedores de basura €522,600
2 ΟΜΑΔΑ Β’ - ΕΠΙΚΑΘΗΜΕΝΟΙ ΚΑΔΟΙ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ, EL307
44613700 Contenedores de basura €102,750

Award criteria

Official publications