El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Προμήθεια πειραματικής διάταξης λέβητα βιομάζας & θερμικών ηλιακών πάνελ, πειραματικού τριφασικού μικροδικτύου-συστοιχίας συστημάτων ΑΠΕ, πειραματικού συστήματος παραγωγής, αποθήκευσης & κατανάλωσης Η2

Buyer: Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)

Published
11 December 2024
Submission deadline
14 January 2025, 13:00
Estimated value
€113,920
Place of performance
Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00756221-2024
Reference
7125bbdb-4e4e-4ba9-9860-14d48997bb02
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια πειραματικής διάταξης λέβητα βιομάζας & θερμικών ηλιακών πάνελ, πειραματικού τριφασικού μικροδικτύου-συστοιχίας συστημάτων ΑΠΕ, πειραματικού συστήματος παραγωγής, αποθήκευσης & κατανάλωσης Η2» σύμφωνα με τους όρους και τις απαιτήσεις της παρούσας διακήρυξης όπως κατά περίπτωση ορίζεται ανά Τμήμα και ο Ανάδοχος οφείλει να υλοποιήσει την προμήθεια του κάθε Τμήματος και να παράσχει τις σχετικές υπηρεσίες όπως κατά περίπτωση απαιτείται ανά Τμήμα σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παρ. 6.1.1 της Διακήρυξης και το Παράρτημα I αυτής.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Πειραματική διάταξη λέβητα βιομάζας και θερμικών ηλιακών πάνελ
Μεζούρλο Λάρισας, EL612
44621210 Calderas de agua €22,140
2 Πειραματικό τριφασικό μικροδίκτυο - Συστοιχία συστημάτων ανανεώσιμων πηγών ενέργειας
Μεζούρλο Λάρισας, EL612
31712331 Células fotovoltaicas €61,540
3 Πειραματικό σύστημα παραγωγής, αποθήκευσης και κατανάλωσης υδρογόνου
Μεζούρλο Λάρισας, EL612
24111600 Hidrógeno €30,240

Award criteria

Official publications

Other tenders from Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)