ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
- Published
- 6 August 2026
- Submission deadline
- 11 September 2026, 22:00
- Estimated value
- €362,903
- Place of performance
- Καλλονή, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00546022-2026
- Reference
- 4bc580b0-0028-4910-9c36-85668c402ad3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34113000Vehículos con tracción a las cuatro ruedas
- 34144750Portacargas
- 43313100Máquinas quitanieves
- 34144420Esparcidores de sal
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια: (α) ενός καινούργιου φορτηγού τριαξονικού οχήματος 6Χ4 με ανατρεπόμενη κιβωτάμαξα, (β) ενός καινούργιου φορτηγού οχήματος 4Χ4 με αλατοδιανομέα και λεπίδα αποχιονισμού και (γ) ενός καινούργιου διπλοκάμπινου ελαφρού φορτηγού οχήματος 4Χ4, για τις ανάγκες της υπηρεσίας Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Δυτικής Λέσβου.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 - Φορτηγό τριαξονικό όχημα 6Χ4 με ανατρεπόμενη κιβωτάμαξα | 34144750 Portacargas | €196,013 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 - Φορτηγό όχημα 4Χ4 με αλατοδιανομέα και λεπίδα αποχιονισμού | 34144750 Portacargas | €118,503 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 - Ελαφρύ φορτηγό όχημα διπλοκάμπινο 4Χ4 | 34144750 Portacargas | €48,387 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00546022-2026 · 6 August 2026
- OJS · 150/2026 · 6 August 2026