”Προμήθεια καυσίμων μεταφορικών μέσων, μηχανημάτων έργου και λοιπών μηχανημάτων, για τα έτη 2025,2026»
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ
- Published
- 2 October 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €523,314
- Place of performance
- ΣΜΙΝΘΗ, EL512
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00592714-2024
- Reference
- 7ee197c1-54c6-4d0e-94d9-64714c941eb1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09132100Gasolina sin plomo
- 09134100Gasoil
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι προμήθεια καυσίμων κίνησης και θέρμανσης του Δήμου Μύκης για την χρονική περίοδο από 1-1-2025 έως 31-12-2026.Συγκεκριμένα προβλέπεται η παρακάτω προμήθεια αναλυτικά: Βενζίνη αμόλυβδη για οχήματα και χλοοκοπτικά Λίτρα 34.500,0 Πετρέλαιο κίνησης οχήματα , αντλίες και Μηχανήματα Έργου Λίτρα 190.850 Πετρέλαιο Θέρμανσης Λίτρα 115.000 ΣΥΝΟΛΟ 523.314,5 € Φ.Π.Α. 24% 124.595,48 € ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ 648.909,98 Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : Α/Α ΕΙΔΟΣ cρν 1 Βενζίνη Αμόλυβδη 09132100-4 2 Πετρέλαιο θέρμανσης 09135100-5 3 Πετρέλαιο κίνησης 09134100-8 Προσφορές υποβάλλονται για όλη τη σύμβαση. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 523.314,5 €€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24. % (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 648.909,98 €) Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε ..24..μήνες από 1-1-2025 έως 31-12-2026. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ I και II της παρούσας διακήρυξης. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής .
Award criteria
- Price — Γενικοί όροι υποβολής προσφορών Οι προσφορές υποβάλλονται με βάση τις απαιτήσεις που ορίζονται στο Παράρτημα Ι,ΙΙ της Διακήρυξης για το σύνολο της προκηρυχθείσας ποσότητας της προμήθειας ανά είδος…
Official publications
- TED · 00592714-2024 · 2 October 2024
- OJS · 192/2024 · 2 October 2024